KONST / Litografier / Färglitografi 15154019
nr 1515 4019
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 217/260. Färglitografi, bildmått: 40x30cm, yttermått inklusive ram: 56x44cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 januari 2023
kl 19:52:54
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr